Ürün Uygulamaları:

SC (B) serisi epoksi reçine döküm kuru trafo otomatik ince yalıtım bantları ile vakum altında yapılır. Çekirdek yüksek geçirgen tahıl odaklı silikon sacdan yapılmış ve ithal epoksi reçine ile yapılmıştır. Ileri teknoloji, kaliteli hammadde, bilimsel yönetim ve mükemmel muayene sayesinde ürünlerimiz aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Bobin cam elyafı ile takviye edilmiş ve dolgu epoksi reçinesi ile vakum altında dökülür. Böylece iyi mekanik özelliklere, çatlak ve ücretsiz iç kabarcık , düşük yerel akıntı, yüksek güvenilirlik ve uzun servis ömrüne sahip olur.

Yüksek ve alçak gerilim sistemleri bu nedenle vakum altında nem emmezler, kelepçeler korozyona dayanıklı bir işleme tabi tutulur ve yüksek sıcaklık veya başka ciddi ortamlarda çalıştırabilir.

Alev geciktirici, patlamaya dayanıklı ve hiçbir evresel kirliliği yoktur. Reçine yüksek sıcaklık altında zehirli veya zararlı gaz üretmez.

Gaz kanalı radyasyon, güç ve aşırı yük kapasitesini artırmak için içine gömülüdür.

Düşük yük kaybı ve düşük gürültülüdür. Çekirdek 45 tam gönye ile gömülmüş adım tipi laminasyon etkin çekirdek köşelerinde manyetik akı dağılımını geliştirir ve büyük ölçüde yüksüz kaybı ve burun seviyesini azaltır.

Kısa devreye ve yıldırım etkisine dayanıklıdır.

Düşük hacimli, hafif, güvenli ve kolay bakıma sahiptir.

10KV’luk SC(B) -30-2500 tipi için ana parametreler