Şirket Profili2023-06-12T17:18:51+03:00

Şirketimizin Hikayesi

Aytekno Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ark ve indüksiyon ocaklı çelikhanelerin ark ocağı, indüksiyon ocağı, pota ocağı, sürekli döküm tesisi, toz toplama sistemi, soğutma suyu sistemleri, torç kesme makineleri, ferroalyaj katkı sistemlerinin yanında çubuk ve profil haddehanesi mühendisliği, orta ve yüksek gerilimli transformatörler, kompanzasyon, harmonik filtreler, haddehane ve inşaat üzerine uzmanlaşmıştır.

Son zamanlarda, birçok ülkede müşterilerimizle başlatmış olduğumuz işbirliğini devam ettiriyoruz. Yeni iş ortakları bulmak, ürün ve mühendislik hizmetlerimizi onlara götürmek iş geliştirme programımızın bir parçası olmuştur.

Çelik endüstrisinin Türkiye’deki gelişimi diğer bazı şirketlerin yanında şirketimizi de anahtar teslimi projeler yapmaya yöneltmiş, inşaatı da dahil olmak üzere yaptığımız montaj ve devreye alma işleri projenin daha kısa surede tamamlanmasını sağlamıştır. Halihazırdaki bağlantılarımız vasıtası ile müşterinin talebi halinde tüm imalatları Türkiye , İtalya, Hindistan veya Çin’de yaptırmaktayız. Bu esneklik bize mühendislik, danışmanlık, teslim süresinin kısalığı ve makul fiyat verme imkanını getirmektedir.

Geniş ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmak ve mevcut işlerinizi geliştirmek için çelikhane, haddehane, transformatörler ve inşaat alanında ihtiyaç duyacağınız ekipman ve mühendisliğin temininde ve uygulamasında işbirliğine hazırız.

HİZMETLERİMİZ

Go to Top